Home home Kontakt home

Úvodní stránka webu HENI CZ


Firma Miroslav Šrotýř HENI CZ spolupracuje a zastupuje na českém trhu firmu Helmut Niemeyer GmbH-HENI ze Spolkové republiky Německo. Společnost byla založena v roce 1998 se sídlem v Praze. Předmětem naší činnosti byl od začátku prodej nářadí, nástrojů a technologií mimořádné kvality pro profese v autoopravárenství a auto průmyslu. Naší specializací je vybavení autoservisů od návrhu až po realizaci a následný provoz. Distribuujeme nářadí vlastní konstrukce a výroby, tuzemských i světovým výrobců, technologií i speciální nářadí, vybavení a zařízení autoservisů. Našimi zákazníky jsou především autoservisy pro osobní, dodávková a nákladní vozidla, servisní sítě prodejců automobilů, školící střediska importérů vozidel, stanice STK a emisní stanice, učební střediska a školy, autobazary, specializované autoservisy, dopravní podniky, servisy dopravců atd. Na základě požadavků a potřeb Vás zákazníků v autoopravárenství, vnášíme do tohoto odvětví nové speciální nářadí a technologie, které od vývoje přes výrobu a distribuci zavádíme na obchodní trh. Bezpochyby se o naší vysoké kvalitě a funkčnosti těchto výrobků přesvědčila i řada výrobců automobilů a s jejíchž spoluprácí vznikla celá řada speciálního nářadí, které je následně používáno jak na výrobních linkách, ale také se celosvětově používá v servisních sítích, ale i na distribuci ostatním zákazníkům.

To vše Vám zákazníkům zajišťuje spolehlivý záruční i pozáruční servis i poradenství, odbornou montáž a stabilní cenovou politiku.

Základem poradenské činnosti je pomoc s výběrem správných technologií a jejím umístěním ve Vašem servisu či provozu. Navrhneme předem kalkulace financování při pořizování technologií s pomocí leasingové smlouvy.

Naší základní filozofií je Vás obchodní partnery informovat o nových produktech, výrobních technologiích, nabídnout Vám služby našich odborných techniků, kteří svou odbornost získali pravidelnými školeními přímo u výrobců, ale i pravidelnými proškolováními v naší společnosti.

HENI CZ - KVALITA KTERÁ PŘESVĚDČÍ
Copyright HENI CZ 2008 All Rights Reserved
OBCHODNÍ PARTNEŘI

ford

mazda

volk

skoda

elit

elit

elit

elit

Kontakt
Högerova 815
152 00 Praha 5

Telefon: +420 251 810 202
Telefax: +420 251 812 620
Mobil: +420 724 269 629

e-Mail: