Home home Kontakt home

Služby HENI CZ - poskytované služby


1
LEASING
Řadu let spolupracujeme se společností CAC Leasing, která je naším partnerem při realizování vašich investic. Realizace projektů probíhá ve zkráceném řízení, to znamená nejen v co nejkratším čase, ale především stačí při uzavírání smlouvy předložit minimum dokladů. Kalkulace financování předem je samozřejmostí při sjednávání obchodu.

2
SERVIS A ZÁRUČNÍ DOBA
Veškeré záruky se řídí podle toho jak to stanový výrobce, pokud výrobce záruku neudává, jednoznačně se řídí záruční podmínky obchodním zákoníkem. Provádíme záruční i pozáruční opravy všech dodávaných zařízení a přístrojů, opravy a kalibrace momentových klíčů

3
DOPRAVA
Dopravu zboží zajišťujeme pomocí přepravních služeb až na určené místo, nebo vlastním rozvozem. Tyto služby jsou zpoplatněny včetně pojištění zásilky. Zpoplatnění se řídí podle tržních sazeb.

4
ŠKOLENÍ A TECHNICKÁ POMOC
Školení věnujeme značnou pozornost při předávání zařízení u zákazníků. Prezentaci a školení nových výrobků, přístrojů a technologií provádíme přímo u zákazníků. Provádíme praktická i teoretická školení pro opravy karosérií i pro importéry. Poskytujeme technickou pomoc při výstavbě nových servisů nebo při rekonstrukcích.
Copyright HENI CZ 2008 All Rights Reserved
OBCHODNÍ PARTNEŘI

ford

mazda

volk

skoda

elit

elit

elit

elit

Kontakt
Högerova 815
152 00 Praha 5

Telefon: +420 251 810 202
Telefax: +420 251 812 620
Mobil: +420 724 269 629

e-Mail: